Yorgan yıkama artık dert değil. Bırakın yorganlarınızı  biz yıkayalım. Fabrikamızda bunun için bulunan 20 kğ makinalarımız da yüzde yüz temizlenmiş ve bakterilerden arınmış olarak evinize teslim edelim.

Çatalca Duru Halı Yıkama olarak hijyenden taviz vermeyen firmamız, yorgan Yıkama hizmeti vermektedir. Yorganlar bilindiği gibi cildimizle, vücudumuzla temas eden, sıklıkla kullandığımız eşyalarımızdır, dolayısıyla hijyen en önemli faktör olmaktadır.

Hijyen bir ortamda yıkanması ve kurutulması gerekmektedir. Bahsettiğimiz Battaniye, elyaf yorganlar, yün yorganlar, pamuklu yorganlar ve saten yorganlarınız özel olarak bu iş için üretilmiş makineler ile yıkanmaktadır.

Battaniye ve Yorgan türevlerine kullandığımız yıkama şampuanları tamamen bitkisel olup sadece yorgan ve battaniyeler türleri içindir. Yorganlarda şampuan dışında kumaşın tazeliğini koruması için yumuşatıcı uygulanmaktadır.

Yorgan yıkandıktan sonra kapalı kurutma alanımızda kurutulmaktadır ve son işlem olan paketleme işleminden hemen sonra sizlere ücretsiz servisimiz ile teslimatı yapılmaktadır.

Yorgan Yıkama Başta Hijyen ve Uzmanlık Gerektirir, Firmamızdan Bilgi Almadan Battaniye ve Yorganlarınızı Yıkatmayınız…